Установка, ремонт і профілактика побутової техніки: пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин, електроплит.
заявок (всього/місяць/сьогодні): 9499/62/6
Мови:   Русский   Українська
Дніпропетровськ
Стаціонарний (міський) телефон(056) 765-16-25
Мобільний телефон(093) 913-58-12


Встановлення водонагрівачів (бойлерів)

Встановлення водонагрівача з року в рік стає популярнішим, тому що мало хто погодиться залишитися без гарячої води і нагрівати воду на плиті. Багато встановлюють водонагрівач відразу ж, як тільки переселяються в нову квартиру.

Встановлення проточного водонагрівача обходиться недорого і дає можливість завжди користуватися гарячою водою незалежно від обставин. Водонагрівачі бувають різного об'єму, що дозволяє обрати необхідний варіант для кожного випадку установки. Установка проточних водонагрівачів не виправдана тоді, коли він постійно використовується - цей тип нагрівачів витрачає занадто багато електроенергії.

Для домашнього використання частіше всього проводиться установка накопичувальних водонагрівачів або змішаного типу. Нагрівачі змішаного типу можна використовувати при стабільному тиску води. Якщо тиск у системі низький, то його буде недостатньо щоб подолати силу протидії гарячої води з більш високою щільністю, ніж у холодної, і нагрівач буде працювати як звичайний бойлер. Їм неможливо буде користуватися в потоці.

Бажано робити підключення водонагрівача одночасно з ремонтом або заміною меблів на кухні. Навіть коли ремонт давно закінчено, а кухонний гарнітур неспростовно встановлений на кухні - наші фахівці можуть акуратно встановити бойлер у ваш інтер'єр, не пошкодивши вашу квартиру.

Ми швидко встановимо вам водонагрівач з використанням професійних інструментів і якісних витратних матеріалів.

Дивитись сайт на росiйськiй мовi
DevITLabs CMS