Установка, ремонт і профілактика побутової техніки: пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин, електроплит.
заявок (всього/місяць/сьогодні): 9499/62/6
Мови:   Русский   Українська
Дніпропетровськ
Стаціонарний (міський) телефон(056) 765-16-25
Мобільний телефон(093) 913-58-12


Встановлення пральних машин

Оскільки професійне підключення пральної машини коштує значно менше, ніж ремонт пральної машини, компенсація збитку сусідам, а також ремонт власної ванни або кухні, краще всього довірити цю роботу професіоналам.

При покупці пральної машини всі сподіваються, що вона буде працювати довго і справно. Однак для довгої роботи пральної машини недостатньо вибрати і купити якісний агрегат від перевіреного виробника. Безперервна робота пральної машини залежить від її правильної установки та підключення.

Встановлення пральної машини - достатньо складний процес, щоб все зробити правильно, треба знати всі його особливості: оптимальну довжину шланга, відстань від зливу до пральної машини і багато інших деталей. При встановленні пральної машини часто невірно вибирають місце установки, а також встановлюють на нерівній поверхні підлоги. У результаті пральна машина при роботі шумить і вібрує, а її деталі швидко зношуються.

Серйозну помилку представляє собою невірне підключення пральної машини до електричної мережі. Підключення необхідно проводити до розетки з заземленням, які присутні не в кожному будинку. Порушуючи технічні вимоги і підключаючи пральну машину до розетки без заземлення користувачі машини ризикують вивести її з ладу за рахунок накопичення статичної електрики.

Однак найсерйозніші проблеми створює невірне підключення пральної машини до водопостачання і каналізації. Помилки при підключенні до системи водопостачання можуть призвести до повені, який завдасть серйозної шкоди в квартирі і сусідам знизу. Головна проблема при підключенні до системи водопостачання - змінний напір води. Неправильно підключена машина може не витримати натиск води і затопити квартиру.

Установку пральної машини краще довірити професіоналам, оскільки правильне підключення пральної машини коштує дешевше, ніж ремонт пральної машини і квартири, компенсація збитку сусідам.

Дивитись сайт на росiйськiй мовi
DevITLabs CMS