Установка, ремонт і профілактика побутової техніки: пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин, електроплит.
заявок (всього/місяць/сьогодні): 9499/62/6
Мови:   Русский   Українська
Дніпропетровськ
Стаціонарний (міський) телефон(056) 765-16-25
Мобільний телефон(093) 913-58-12


Установка посудомийних машин

У наш час посудомийні машини вже не предмет розкоші, а необхідність, як пральна машина або пилосос. Сьогоднішні посудомийні машини значно відрізняються одна від одної.

Головне відразу обрати для купівлі посудомийну машину, що підходить за всіма параметрами, оскільки вона споживає досить багато електроенергії і витрачає воду. Існують економічні моделі посудомийних машин, але такі машини будуть коштувати значно дорожче звичайних моделей.

Якщо посудомийна машина вже куплена, то завжди постає питання, як її підключити. Краще рішення в цьому випадку - звернутися за допомогою до кваліфікованих спеціалістів з підключення побутової техніки. Посудомийна машина потребує підключення до каналізації, водопроводу й електроенергії. Для цього потрібні спеціальні шланги й окрема розетка. Краще її підключити до окремого автомата з запобіжниками, оскільки вона витрачає дуже багато енергії і можуть виникнути проблеми в її використанні. Підключення посудомийної машини відбувається тільки до труби холодної води, оскільки в ній присутній нагрівальний елемент.

Якщо відстань від посудомийної машини до стояка досить велика, то можна замінити короткий шланг на більш довгий і здійснити підключення. Так само можливе підключення зливу посудомийної машини до крану, але бажано встановити спеціальний трійник для підключення до нього шланга зливу, щоб вся використана вода йшла в каналізацію.

Дивитись сайт на росiйськiй мовi
DevITLabs CMS