Установка, ремонт і профілактика побутової техніки: пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин, електроплит.
заявок (всього/місяць/сьогодні): 9499/62/6
Мови:   Русский   Українська
Дніпропетровськ
Стаціонарний (міський) телефон(056) 765-16-25
Мобільний телефон(093) 913-58-12


Установлення електроплит

Придбання електричної плити це важливий крок, на сьогоднішній день існує широкий вибір електроплит. Різні виробники, великий вибір моделей. Також бувають різні кольори електричних плит: чорні, сталевого кольору, білі, червоні, коричневі.

При виборі електричної плити належну увагу слід звертати на відповідні для вашого набору меблів у кухні розміри техніки.

Правильно вибрана за розміром електрична без проблем буде встановлена і створить комфорт у вашій кухні. При покупці електричної плити необхідно перевірити стан упаковки - вона повинна бути цілою і не сильно м'ятою. Перевірте укомплектованість електроплити, наявність всіх решіток.

На склі духовки мають бути відсутні сколи та тріщини. У деяких плит в комплекті немає кабелю для підключення до електричної мережі. При підключенні електроплити потрібно обирати кабель перетином не менше 4 мм. Так само необхідно враховувати кількість фаз лічильника.

Найголовніше це підключення електричної плити до мережі. Такі роботи небезпечно довіряти непрофесіоналам - це може привести до поломки електричної плити ще на стадії її установки. Якщо стара розетка поламалася або її необхідно замінити на нову, ми привеземо нову розетку і встановимо її. Довжина кабелю має бути достатньою для того, щоб можна було без проблем відсунути електричну плиту і провести за нею прибирання.

Після підключення необхідно обов'язково перевірити справність роботи встановленої електричної плити. Перевірку проходять всі конфорки і духовка плити. Після всіх виконаних робіт з підключення, встановлення та перевірки електричної плити вона готова до використання.

Дивитись сайт на росiйськiй мовi
DevITLabs CMS