Установка, ремонт і профілактика побутової техніки: пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин, електроплит.
заявок (всього/місяць/сьогодні): 9499/62/6
Мови:   Русский   Українська
Дніпропетровськ
Стаціонарний (міський) телефон(056) 765-16-25
Мобільний телефон(093) 913-58-12


Ремонт пральних машин

Пральна машина - це пристрій, без якого важко уявити щоденне життя. Як і будь-яка інша побутова техніка, вона полегшує роботу по будинку, заощаджує час і сили людини. Але дійсну необхідність машинки кожен день, ми відчуваємо лише коли вона несподівано ламається.

Поломка пральної машини проявляє себе по-різному. Буває, що машинка починає барахлити, перестає виконувати свої функції, або в один момент перестає працювати. Іноді, несподівано машинка зупининяється і затоплює всю ванну, викликає коротке замикання або навіть пожежу.

При перших ознаках поломки, якщо ви помітили, що машинка перестала працювати так як раніше, необхідно відразу викликати майстра по ремонту пральних машин для усунення несправності. Часто пральну машинку, яка починає барахлити, ще можливо полагодити.

Довгий термін роботи пральної машини залежить не тільки від її виробника, а також і від турботи і догляду за нею. Якщо пральна машинка безперервно працює, але при цьому за нею немає догляду, вона рано чи пізно зламається. Поломки бувають найрізноманітніші. Найчастіша несправність - це засмічення. Крім засмічень роботу пральної машини погіршує поява сторонніх предметів: гудзиків, заклепок, кісточок від бюстгальтерів. Вони можуть губитися в машинці і заважати її роботі.

Робота пральної машини може бути порушена в результаті неправильної роботи нагрівача, насоса, програматора. Поломки носять різний характер і можуть бути викликані різними причинами. Це не означає, що виробники випускають поганий товар, або що машина бракована. Ремонт пральної машини - це один з етапів її існування і тривалого функціонування.

Ремонт пральної машини необхідно здійснити вчасно, не відкладаючи його. Своєчасний ремонт може врятувати вашу техніку. Для своєчасного ремонту потрібно вміти діагностувати стан пральної машини. Існують основні ознаки в її роботі, що говорять про поломки та збої в роботі. Основний з них - це сильна вібрація при пранні.

Вібрація може бути викликана нерівномірним розподілом білизни. Але якщо білизна укладена рівномірно, а вібрація триває - пральна машина підлягає ремонту. Крім цієї ознаки про поломку пральної машини повідомляють протікання, дивні звуки, відключення машини. Ремонт пральної машини - це серйозна робота, що складається з заміни деталей - ущільнюючих елементів, електронних запчастин, підшипників та інших агрегатів.

Дивитись сайт на росiйськiй мовi
DevITLabs CMS