Установка, ремонт і профілактика побутової техніки: пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин, електроплит.
заявок (всього/місяць/сьогодні): 9499/62/6
Мови:   Русский   Українська
Дніпропетровськ
Стаціонарний (міський) телефон(056) 765-16-25
Мобільний телефон(093) 913-58-12


Ремонт електроплит

Електроплита - це та побутова техніка, яка може з будь-якого приміщення зробити кухню. Тому дуже важливо, щоб цей елемент кухні завжди знаходився в справному стані. Якщо ж з тої чи іншої причини ваша електрична вийшла з ладу, ви завжди можете звернутися до нас по допомогу.

Несподіваний вихід з ладу вашої улюбленої електроплити - це велика і неприємна проблема для будь-якої господині, коли стає важко, а іноді й просто неможливо приготувати найпростіше блюдо.

Ми спеціалізуємось на ремонті електроплит різних моделей. Ми проводимо професійний ремонт електроплит таких відомих виробників як Gorenje, Kaiser, Indesit, Ariston  та Hansa. Крім того, наші майстри готові допомогти вам з підключенням побутових електроплит, а також з установкою вбудованих електроплит.

Ремонт електроплит, проведений нашою службою, полягає в заміні регуляторів температури електроплити, ТЕНів, реле та інших електричних елементів електроплит. До того ж якісний і терміновий ремонт електроплит може знадобитися при механічних пошкодженнях корпусу.

Дивитись сайт на росiйськiй мовi
DevITLabs CMS