Установка, ремонт і профілактика побутової техніки: пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин, електроплит.
заявок (всього/місяць/сьогодні): 9499/62/6
Мови:   Русский   Українська
Дніпропетровськ
Стаціонарний (міський) телефон(056) 765-16-25
Мобільний телефон(093) 913-58-12

Ремонт та усунення несправностей побутової техніки

Сьогодні, в еру стрімкого науково-технічного прогресу і впровадження в життя людини нових автоматичних засобів, що роблять наше життя комфортніше і легше, неможливо собі уявити будинок в якому немає пральної машини, водонагрівача або посудомийної машини.

Дані досягнення людства по праву займають одні з перших місць серед помічників господині. Легкість і зручність, простота та години вільного часу - це тільки кілька основних їх переваг. Але, на жаль, іноді трапляються такі ситуації, коли навіть самі надійні помічники виходять з ладу і ламаються. І це стосується не тільки дешевої техніки. Зношуються і апарати таких світових брендів як Bosch  та Indesit.

Наші фахівці мають величезний досвід ремонту крупно-побутової техніки будь-яких виробників. Їх лагодження насправді можна довірити лише професіоналам, так як вона досить складна і вимагає обслуговування тільки кращими майстрами.

 
Дивитись сайт на росiйськiй мовi
DevITLabs CMS