Установка, ремонт і профілактика побутової техніки: пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин, електроплит.
заявок (всього/місяць/сьогодні): 9499/62/6
Мови:   Русский   Українська
Дніпропетровськ
Стаціонарний (міський) телефон(056) 765-16-25
Мобільний телефон(093) 913-58-12


Профілактика пральних машин

Тривала робота пральної машини залежить не тільки від її виробника. Пральна машина, як і будь-яка інша побутова техніка, вимагає турботи і догляду. Якщо ж пральна машинка постійно працює, але догляду за нею немає, вона рано чи пізно зламається.

Накип на ТЕНі пральної машини утворюється внаслідок надмірної кількості розчинених у воді солей кальцію і магнію, а також вода з вмістом дрібної грязі (іржа).

Накип погіршує теплопровідність металу нагрівального елемента і збільшує час нагрівання води, що збільшує споживання електричної енергії. При нагріванні води, солі що містяться в ній розкладаються на вуглекислий газ і нерозчинний осад - накип.

Ці солі відкладаються на ТЕНі і баку пральної машини, а бруд пошкоджує рухомі елементи впускного клапана. Велика кількість дрібного сміття потрапляє в пральну машину після ремонту водопроводу.

Наш фахівець може перевірити ТЕН пральної машини на наявність накипу і очистити його. ТЕН знаходиться в нижній частині бака пральної машини, по центру або зі зміщенням в сторону.

Дивитись сайт на росiйськiй мовi
DevITLabs CMS