Установка, ремонт і профілактика побутової техніки: пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин, електроплит.
заявок (всього/місяць/сьогодні): 9499/62/6
Мови:   Русский   Українська
Дніпропетровськ
Стаціонарний (міський) телефон(056) 765-16-25
Мобільний телефон(093) 913-58-12


Профілактика посудомийних машин

На жаль, незважаючи на поліпшення технологій і матеріалів, посудомийні машини продовжують ламатися, і уникнути ремонту не вдається. Ми пропонуємо послуги профілактики і обслуговування, що виконуються нашими кваліфікованими майстрами. Посудомийні машини були винайдені раніше пральних, проте, на відміну від них, популярними стали порівняно недавно.

Раніше профілактика посудомийних машин полягала лише в заміні ТЕНів, прочищенні труб та усуненні протікань. Однак, останні моделі посудомийних машин з системами управління вимагають більш складного обслуговування з залученням досвідчених фахівців.

Тому й складно знайти сервіс, де мало того, що можуть запропонувати послуги з виконання профілактики та обслуговування посудомийних машин, але й виконати її якісно.

Для продовження терміну служби посудомийної машини, її потрібно час від часу чистити зсередини і ззовні. При цьому потрібно використовувати спеціальні миючі засоби. Після миття великої кількості жирного посуду необхідно промивати камеру машини спеціальними миючими речовинами.

Звичайні миючі засоби не підходять для чищення - вони можуть подряпати захисний шар камери, що з часом викликає корозію. Здійснюючи догляд за посудомийній машиною, необхідно знати, що чистку важливих деталей (наприклад, ТЕНа і патрубків) можуть проводити тільки фахівці.

Дивитись сайт на росiйськiй мовi
DevITLabs CMS