Установка, ремонт і профілактика побутової техніки: пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин, електроплит.
заявок (всього/місяць/сьогодні): 9499/62/6
Мови:   Русский   Українська
Дніпропетровськ
Стаціонарний (міський) телефон(056) 765-16-25
Мобільний телефон(093) 913-58-12


Профілактика електроплит

Електроплита - це та побутова техніка, яка може з будь-якого приміщення зробити кухню. Тому дуже важливо, щоб цей елемент кухні завжди знаходився в справному стані. Якщо ж з тої чи іншої причини ваша електрична вийшла з ладу, ви завжди можете звернутися до нас по допомогу.

Несподіваний вихід з ладу вашої улюбленої електроплити - це велика і неприємна проблема для будь-якої господині, коли стає важко, а іноді й просто неможливо приготувати найпростіше блюдо.

Ми спеціалізується на профілактиці і обслуговуванні електроплит різних моделей. Ми проводимо професійний ремонт електроплит таких відомих виробників як Gorenje, Kaiser, Indesit, Ariston  та Hansa. Крім того, наші майстри готові допомогти вам з підключенням побутових електроплит, а також з установкою вбудовуваних електроплит.

Обслуговування та профілактика електроплит, проведені нашою службою, полягають в огляді та тестуванні регуляторів температури електроплити, ТЕНів, реле та інших електричних елементів електроплит. До того ж якісний і терміновий ремонт електроплит може знадобитися при механічних пошкодженнях корпусу.

Дивитись сайт на росiйськiй мовi
DevITLabs CMS