Установка, ремонт і профілактика побутової техніки: пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин, електроплит.
заявок (всього/місяць/сьогодні): 9499/62/6
Мови:   Русский   Українська
Дніпропетровськ
Стаціонарний (міський) телефон(056) 765-16-25
Мобільний телефон(093) 913-58-12

Поради щодо вибору посудомийної машини

Посудомийна машина - це ящик за розмірами приблизно схожий на пральну машину, з відділеннями для різних типів посуду. Вона підключається до каналізації і водопроводу, для миття посуду використовує миючі засоби. У результаті її роботи виходить чистий посуд без витрачання часу і сил. Для отримання кращого уявлення про посудомийних машинах слід ознайомитися з їхніми основними параметрами.

Варіант виконання

Посудомийні машини бувають окремо розташовані або вбудовані. Вибір одного з варіантів потрібно робити при визначенні місця встановлення машини і представивши як буде підходити той або другий варіант.

Розміри

Найбільш популярні машини розмірів: 60x60x85 см (ширина x глибина x висота). У них можна мити 12-14 наборів посуду, вони добре підходять за розмірами до іншого кухонного обладнання.

Вузькі машини (45x60x85 см), в них міститься 8-9 наборів посуду, на 10-15% дешевші від стандартних. Більше підходять для невеликих квартир. Настільні машини (45x55x45 см) миють тільки по 4 набори посуду, якість миття дещо гірше, але істотно нижче за їх вартість.

Класи економічності

За кількістю споживаної електричної енергії посудомийні машини діляться на класи. Є 7 класів споживання електроенергії - A, B, C, D, E, F і G. Класи А, B, C вказують на високу економічність, D і E - на середню економічність, F і G - значне споживання електрики.

Класи мийки

Якість миття визначається класами ефективності від A до G. Чим вищий клас, тим краще миття посуду. Машини класу А здійснюють мийку з кращою якістю.

Класи сушіння

Вказує, як добре машина сушить посуд. Позначається від A до E. Після сушіння в машині з високим класом посуд навіть набуває приємний запах.

Жорсткість води

Мийка значно залежить від жорсткості води. Чим м'якше вода, тим краще працюють миючі засоби і приємніше результат. Якщо використовується жорстка вода, потрібно застосовувати спецзасоби для боротьби з цим явищем. Варто вибирати моделі машин, які здатні відслідковувати жорсткість води і повідомляти про необхідність долучення спеціальної солі для її пом'якшення.

Шум

Рівень шуму при роботі посудомийної машини залежить від її конструкції і якості виготовлення. Найкращі і дорогі машини видають звук, який можна порівняти з рівнем шуму при розмові пошепки. Малошумні машини мають рівень шуму в 35-48 дБА (децибел акустичний). Середній рівень - 49-55 дБА. А шум більше 55 дБА вже заважає розмови.

Дата: 27.05.2010         Переглядів: 817
Дивитись сайт на росiйськiй мовi
DevITLabs CMS