Установка, ремонт і профілактика побутової техніки: пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин, електроплит.
заявок (всього/місяць/сьогодні): 9499/62/6
Мови:   Русский   Українська
Дніпропетровськ
Стаціонарний (міський) телефон(056) 765-16-25
Мобільний телефон(093) 913-58-12

Ключові моменти у виборі і купівлі водонагрівача (бойлери)

Водонагрівачі працюють на принципі передачі тепла від більш теплого тіла (нагрівальний елемент водонагрівача) більш холодного (вода).

У накопичувальних водонагрівачах нагрівальний елемент невеликий продуктивності повільно передає тепло великому об'єму води до досягнення необхідної температури. У проточних водонагрівачах вода, що проходить через нагрівальний елемент великої продуктивності швидко нагрівається до потрібної температури.

Накопичувальні водонагрівачі споживають невелику потужність, це є їхнім основним перевагою. До недоліків можна віднести їх великі габарити і вагу. Проточні водонагрівачі набагато менше і легше.

Водонагрівачі діляться на наступні групи за типом нагрівального елемент: електричні котли, котли на рідкому паливі, газові котли або твердопаливні котли.

Накопичувальні електричні водонагрівачі - прості і надійні пристрої, до складу яких входять внутрішній бак і нагрівальний елемент (ТЕН). Щоб запобігти корозії внутрішнього бака, у нього вбудовано магнієвий анод.

Бойлери можна використовувати коли необхідно мати певний об'єм гарячої води, а проводка вдома не дає можливості використовувати проточні водонагрівачі, споживана потужність яких становить 27 кВт.

Перед покупкою водонагрівача варто врахувати, що середня добова норма споживання гарячої води на людину знаходиться в районі сорока п'яти літрів. Знаючи ці норми, можна розрахувати відповідний обсяг бойлера, від якого значно залежить вартість водонагрівача.

На ринку представлені моделі місткістю від 10 до 250 літрів. Потужність Тена коливається від 1 до 2,5 кВт. Від обсягу бака і Тена потужності залежить швидкість нагріву води до потрібної температури.

Важливо купувати водонагрівачі відомих виробників. Якість виробів і безпеку роботи дешевих водонагрівачів від невідомих виробників ніхто не гарантує.

Дата: 14.04.2010         Переглядів: 609
Дивитись сайт на росiйськiй мовi
DevITLabs CMS