Установка, ремонт і профілактика побутової техніки: пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин, електроплит.
заявок (всього/місяць/сьогодні): 9499/62/6
Мови:   Русский   Українська
Дніпропетровськ
Стаціонарний (міський) телефон(056) 765-16-25
Мобільний телефон(093) 913-58-12

Як покращити пральну машину

Збільшення надійності

Пральним машинам дуже шкодить іржа і сміття у трубопроводі. Для захисту від цього на шлангу подачі води встановлюється дрібна сітка.

У результаті тривалого використання пральної машини, сіточка засмічується і пропускає менше води. При недостатньому надходженні води пральна машина перестає нормально працювати: не починається прання, білизна погано виполіскувати. Багатьом власникам пральних машин важко правильно визначити причину такої роботи - закупорену сіточку.

Дрібна іржа не затримується сіточкою і проникає в пральну машину. Вона залишає руді плями на білизні, наліт на деталях: клапанах, шлангах, нагрівачах.

Для запобігання попаданню іржі в пральну машину, використовуйте фільтр очищення води, який усуне великі забруднення.

Продовження терміну роботи

Часто перший серйозний ремонт пральної машини відбувається через перегрів Тена, яка підігріває при пранні воду. Ця поломка не відбудеться, якщо на приймальній трубі розташувати фільтр для запобігання накипу. ТЕН без накипу не буде перегріватися і це продовжить термін роботи пральної машини.

Зниження шуму роботи

Всі хочуть тихої роботи пральної машини. А власники вузьких пральних машин з радістю зменшили б і вібрацію. Можна спробувати поставити пральну машину строго горизонтально, але якщо підлога не ідеально жорсткий, то вібрації виникають при нерівномірному розподілі білизни в барабані й гвалт тільки посилюватиметься.

Вібрації можна зменшити встановивши на пральну машину спеціальні гумові ніжки, які гасять вібрації і не передають їх на підлогу.

Зменшення несправностей через недбалість

Найчастіше в ремонт звертаються у зв'язку з поломками, що виникають з вини клієнта. Найпоширеніша з них - потрапляння дрібних предметів у простір між баком і барабаном.

Тут може допомогти спеціальний мішок для прання білизни - пакет багаторазового використання на блискавки. Невеликі мішки зручно використовувати для дрібних дитячих речей - шкарпеток та хусток, щоб не шукати їх потім по всьому барабану.

Дата: 24.04.2010         Переглядів: 705
Дивитись сайт на росiйськiй мовi
DevITLabs CMS