Установка, ремонт і профілактика побутової техніки: пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин, електроплит.
заявок (всього/місяць/сьогодні): 9499/62/6
Мови:   Русский   Українська
Дніпропетровськ
Стаціонарний (міський) телефон(056) 765-16-25
Мобільний телефон(093) 913-58-12

Габарити пральної машинки і її установка

Для правильної роботи будь-якої пральної машини, потрібно виконати три дії: підключити пральну машину до електроенергії, провести водопостачання та слив. Перед покупкою машинки потрібно вирішити куди її поставити. Зазвичай пральну машину встановлюють в кухні або ванній кімнаті.

Як правило, вибирають кухню, тому що в ній більше місця і зручніше завантажувати білизна. Необхідно стежити, щоб пральний порошок не знаходився біля продуктів харчування. У ванних кімнатах, як правило мало місця, тим більше для такої великої побутової техніки, як пральна машина. Підвищена вологість шкідлива для пральної машини - порушується нормальна робота електроприладів і відбувається корозія корпусу.

Вибравши місце, можна вважати, яких розмірів буде машинка. Від розмір пральної машини залежить її місткість. Чим більше машина, тим більше білизни в ній можна попрати однієї завантаженням, 3 - 8 кг.

Вважаються стандартними наступні розміри: ширина - 60 см, глибина - 60 см і висота - 85 см. У малогабаритні квартири встановлюють пральні машини з глибиною 40-45 см. Бувають більш компактні моделі, але зі зменшенням розмірів піднімається вартість.

Крім розмірів місця для установки необхідно визначити, які речі будуть часто стиратися. У малогабаритні апарати з працею помістяться ковдри і штори, тому для великого будинку потрібна містка модель. Моделі з глибиною 34 см мають місткість 3,5 кг, 40 см - 4,5-5 кг, 45 см - 5 кг, 60 см - 5-8 кг.

Спосіб приміщення речей в машинку також впливає на розмір машинки. Моделі з вертикальним завантаженням, у яких відкривається верхня кришка компактніше моделей з фронтальним дверцятами та горизонтальної завантаженням.

Важливу роль відіграє електроживлення. Для пральної машинки потрібна окрема заземлена розетка, так як, вона споживає багато електроенергії і при роботі з іншими приладами може сильно навантажити проводку.

Дата: 16.04.2010         Переглядів: 8059
Дивитись сайт на росiйськiй мовi
DevITLabs CMS