Установка, ремонт і профілактика побутової техніки: пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин, електроплит.
заявок (всього/місяць/сьогодні): 9499/62/6
Мови:   Русский   Українська
Дніпропетровськ
Стаціонарний (міський) телефон(056) 765-16-25
Мобільний телефон(093) 913-58-12

Електрична плита - зручно і безпечно

Сучасне житло не можна уявити без кухні. В ідеалі вся меблі розставлені для найбільшого зручності переміщення, всі предмети лежать на полицях, щоб не витрачати час на знаходження потрібної тарілки або каструлі. Гордістю сучасної кухні є що знаходиться в ній побутова техніка, яка полегшує і прискорює процес приготування їжі. Головна роль відведена плиті - з її допомогою готуються різноманітні смачні страви.

В даний час в будинках віддають перевагу установці електричних плит. Газові плити теж поширені, але вважаються вже застарілими, тим більше, що ціни на газ постійно зростають.

Основними достоїнствами електроплит є комфорт використання та їх безпеку. У них відсутній відкритий вогонь, який може викликати пожежу.

Спеціально оброблені сталеві конфорки мають високу міцність і жаростійкість, іншими словами вони добре витримують високу температуру. Вони не отримають ушкоджень, навіть якщо неакуратно поставити на них важку посуд.

Пристрій електроплити полягає в тому що кожна конфорка - це ідеальна електричний ланцюг. Розігрів конфорок відбувається за рахунок перетворення електричної енергії в теплову. У конфорках знаходиться азбестовий накопичувач для утворення потрібного електричного опору за рахунок вмонтованої в нього спеціальної дроту. Для контролю температури конфорки і запобігання перегріву існує захисний термостат.

Сталеві млинці конфорок діляться на два види: звичайні і швидко розігрівається. Застосування конфорок другого виду більш зручно - не треба довго чекати потрібної температури нагріву. В деякі моделі електропечей встановлюються конфорки з індикаторами, які дають знати про необхідність нагрівання.

Сучасні склокерамічні електроплити мають гладку дзеркальну поверхню, яка приваблює і зачаровує погляд. Конфорки виділені спеціально намальованими зонами. Вони можуть бути різних типів: галогенні, спіральні, індукційні або Hi-Ligh.

Двоконтурні конфорки дають можливість більш економічно використовувати електроенергію. Для нагріву невеликий посуду можна використовувати маленьку площину нагрівання і не чекати, поки розігріється велика конфорка. Зручно використовувати конфорки у формі овалу, які можна швидко і легко перетворити на круглі. Конфорки з індикаторами показують інформацію про нагріванні й стадії охолодження.

Електричні плити мають багато переваг перед газовими плитами і дорожче газових, але якщо ви затіяли елітний ремонт квартир, то цілком можете це собі дозволити.

При покупці електричної плити відразу подумайте про кухонні посуді. Поверхні з склокераміки дуже вибагливі. Не кожен матеріал, з якого зроблена каструля, здатний добре пропускати тепло. Фахівці радять купувати спеціальну гладку посуд з матовим непрозорим дном.

Дата: 03.06.2010         Переглядів: 823
Дивитись сайт на росiйськiй мовi
DevITLabs CMS