Установка, ремонт і профілактика побутової техніки: пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин, електроплит.
заявок (всього/місяць/сьогодні): 9499/62/6
Мови:   Русский   Українська
Дніпропетровськ
Стаціонарний (міський) телефон(056) 765-16-25
Мобільний телефон(093) 913-58-12

5 прихованих можливостей пральної машини

Майже третина всіх проведених побутових приладів в світі складають пральні машини. І це вірно, оскільки немає важливішого побутової техніки в будинку! За статистикою, пральна машина встановлена в 95% будинків і квартир.

Прання, напевно, є найважчою і не коханої з усіх домашніх робіт. У давні часи все, що було потрібно для прання, - це річка і груба сила, а єдиним технічним удосконаленням цього необхідного заняття була пральна дошка. У 1900 році німець Карл Мілі зробив першу ручну пральну машину з дерев'яної маслоробки. Через 6 років американець Алва Фішер вставив барабан для білизни в бак і з'єднав його з електродвигуном. Так була створена перша електрична пральна машина, дуже схожа на сучасні моделі.

Пральні машини бувають двох типів: барабанні і активаторний.

У барабанних машинах білизна делікатно полощеться в барабані потім віджимається в ньому. Барабан в більшості випадків встановлюється горизонтально.

Активаторні машини створюють в баку швидкий вир з білизни, води і піни, при цьому не дуже дбайливо звертаючись з білизною.

Серед барабанних пральних машин розрізняють машини з фронтальним або вертикальним завантаженням.

При фронтальному розташуванні дверцят підшипник тільки один і опора у барабана для білизни теж одна. Важливою перевагою є можливість дістати з зупинилася машини білизна при невеликій несправності.

Якщо ви власник агрегату з вертикальним завантаженням, то відразу можна сказати про три очевидних недоліки:

  • згори нічого не можна поставити
  • вбудувати таку машину в нішу на кухні ніяк не вдасться
  • щоб дістати випрану білизну, доведеться застосувати більше фізичних зусиль
  • не видно процес прання.

Проте у них є і свої достоїнства. Барабан в таких пральних машинах надійно закріплений з двох сторін на підшипниках, що забезпечує довгий термін роботи.

Порада: вибираючи пральну машину з вертикальним завантаженням, обов'язково запитайте у продавця, чи зупиняється в ній барабан завжди люком вгору.

Дата: 12.05.2010         Переглядів: 815
Дивитись сайт на росiйськiй мовi
DevITLabs CMS